KOSZYK JEST
PUSTY

Zwroty i reklamacje

Zwroty

Z zakupionego towaru możecie Państwo zrezygnować w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.

Zwrot towaru jest możliwy poprzez wysyłkę Pocztą Polską na adres korespondencyjny. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest wysłanie na adres mailowy naszego sklepu internetowego oświadczenia z podaniem numeru zamówienia oraz przesłanie lub dostarczenie zwracanego towaru w stanie nienaruszonym.

Gwarantujemy zwrot wartości produktu przelewem bankowym na konto. Nie zwracamy kosztów odesłania do nas produktu.

Reklamacje

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty ich wpłynięcia
. Reklamacja polega na przesłaniu do nas produktu wraz z jego opakowaniem jeśli je posiada, kopią faktury/ paragonu - nie obowiązkowo, opisem zawierającym powód reklamacji (nie obowiązkowo) wraz z informacjami kontaktowymi.

W przypadku uznania reklamacji towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy. Jeżeli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania zapasów) sklep internetowy zwróci klientowi równowartość ceny towaru.

Jeżeli zakupiony towar zawiera wady lub jest niezgodny z umową, koszty zwrotu do wysokości kosztów przesyłek ekonomicznych pokrywa sklep internetowy.

W celu złożenia reklamacji lub zwrotu prosimy o przesłanie na adres mailowy geograf.biuro@gmail.com następujących informacji:

a) numer zamówienia
b) numer dowodu zakupu
c) nazwę i symbol produktu zgłaszanego do zwrotu lub reklamacji
d) przyczynę zwrotu lub reklamacji
e) dane osoby składającej wniosek
(imię, nazwisko, telefon, e-mail)

 

Więcej informacji o warunkach zwrotu zakupionych towarów i procesu reklamacji znajduje się w regulaminie naszego sklepu internetowego.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl